Z kancelarii do studia nagraniowego. Ania Zając nagrała „Od nowa” (wideo)

0
1035

„Od nowa” to tytuł debiutanckiego utworu Anny Zając, którego premiera odbyła się we wtorek (30 marca). Artystka urodziła się w Nowym Mieście nad Pilicą, ale obecnie mieszka w Warszawie. Debiutująca wokalistka ma na swoim koncie już wiele sukcesów, między innymi udział w Bitwie na Głosy w drużynie Beaty Kozidrak.

Z kancelarii do studia nagraniowego – taką drogę pokonała Ania Zając debiutująca artystka, która wspólnie z lubelską wokalistką Agnieszką Wiechnik przygotowała swój nowy utwór „Od Nowa”. Ania Zając z wykształcenia jest prawnikiem, choć jako dziecko uczyła się również w szkole muzycznej. Studia ukończyła w Lublinie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Po zrealizowaniu swoich głównych celów zawodowych i uzyskaniu uprawnień radcy prawnego postanowiła powrócić do swoich pasji i spełniać się muzycznie.

Debiutująca artystka inspiruje się wieloma gatunkami muzycznymi, lubi eksperymentować i improwizować. Obecnie rozpoczęła pracę nad swoim debiutanckim albumem, czego owocem jest premiera utworu. Autorką muzyki i słów jest Agnieszka Wiechnik.

– Jej talent i determinacja zawsze wzbudzały we mnie podziw. Dzięki Agnieszce mogę spełniać marzenia – przyznaje Ania. Artystki miały okazje poznać się kilka lat temu podczas występów w programie „Bitwa na Głosy”, gdzie obydwie wystąpiły w drużynie Beaty Kozidrak. Przypadek sprawił, że Ania w poszukiwaniu muzycznych inspiracji znowu trafiła na Agnieszkę.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments