Czas wakacyjnej beztroski dobiega końca, ale nie traćmy dobrego humoru. Już w najbliższy weekend (25-26 sierpnia) dajcie się porwać do tańca i zatraćcie w muzycznej zabawie, którą poprowadzi dla Was lubelskie studio tańca Casa de la Danza.

W najbliższy weekend czekają na Was dwie ciekawe imprezy w samym centrum miasta. Do salsy zaproszą Was instruktorzy studia tańca Casa de la Danza.

Kubańska Noc

Pierwsza propozycja to Kubańska Noc w Radości przy Bernardyńskiej 15, która odbędzie się w sobotę (25 sierpnia). To już czwarta edycja wydarzenia, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. O oprawę muzyczną zadbają DJ’e z Casa de la Danza, a od 22 będziecie też mogli dołączyć do szybkiego kursu salsy pod chmurką albo obejrzeć animacje taneczne przygotowane przez tancerzy z lubelskiego studio. Jeśli przyjdziecie do Radości przed 22 nie zapłacicie za wejściówkę, podobnie jak osoby, które zapiszą się przez listę FB. Pozostali uczestnicy muszą zakupić bilety w cenie 10 zł. Obowiązuje selekcja gości – wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Taniec na Moście Kultury

Kolejne taneczne wydarzenie pod patronatem Casa de la Danza odbędzie się na Moście Kultury w niedzielę (26 sierpnia). Tu nie obowiązują wejściówki ani ograniczenia wiekowe – zatańczyć pod czujnym okiem instruktorów będzie mógł każdy. Wyciskanie potów gwarantowane! Kroków salsy, bachaty, kizomby i wielu innych latynoskich tańców pouczymy się już od 20.30. Nie zapomnijcie o wygodnym obuwiu i chęci do działania!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments