To ostatnia szansa, aby odwiedzić lubelski park iluminacji w tym sezonie. Lumina Park w Ogrodzie Botanicznym UMCS będzie otwarty do 14 lutego. Organizator proponuje także specjalne atrakcje z okazji Walentynek. W Parku staną wyjątkowe fotopointy, w których zakochani będą mogli zrobić sobie zdjęcia. Uroku dodadzą iluminacje świetlne zapewniające nietuzinkowy nastrój.

Park Iluminacji to niesamowita zimowa atrakcja w postaci multimedialnego spaceru w bajkowej krainie wykreowanej światłem i dźwiękiem. To przygoda dla całych rodzin, a także dobry pomysł na wieczorny spacer dla wielbicieli nowoczesnych multimediów.

Tegoroczną tematyką Lumina Parku w naszym botaniku jest „Historia Światła”. Oś narracyjna prowadzi przez kilkanaście zróżnicowanych tematycznie krain. Podczas kilometrowego spaceru zwiedzający zgłębią m.in. ciekawostki na temat Drogi Mlecznej, dowiedzą się, w jaki sposób zjawisko pioruna tłumaczyli dawni Słowianie czy Grecy, dlaczego niektóre grzyby i owady świecą, a także co ma wspólnego księżyc z zakochanymi.

Nowością w tym sezonie jest specjalnie stworzona „Grywalizacja, w której pytania są inspirowane tematyką Parku. Do wzięcia udziału w przygotowanej grze wystarczy mieć ze sobą telefon i wchodząc do Parku zeskanować kod QR znajdujący się na tablicy.

Park Iluminacji otwarty jest od wtorku do niedzieli w godzinach 17:00-21:00. Ostatnie wejście możliwe jest o godzinie 20:00. Wraz z początkiem lutego, na ostatnie dni funkcjonowania Parku, organizatorzy przygotowali specjalną ofertę cenową biletów.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: bilety.luminapark.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments