Zemsta trzech eks (recenzja książki)

0
238

Rozwód to zazwyczaj ogromnie skomplikowana sprawa i wszystko wskazuje na to, że w przypadku Imogen nie będzie inaczej. Jej mąż, Phillip Rochester, to przemocowy i kontrolujący typ, który zrobi wszystko, by uprzykrzyć życie swojej – jeszcze wciąż obecnej – żonie.

Imogen jest w stanie znieść naprawdę wiele, ale kiedy pewnego dnia mąż stawia jej ultimatum – w ciągu dwóch tygodni kobieta ma wyprowadzić się z ich domu albo on wystąpi o wyłączne prawo opieki nad ich sześcioletnim synem, coś w niej najzwyczajniej pęka. W akcie desperacji robi rzecz niewyobrażalną – zamyka męża w piwnicy. Teraz ona kontroluje sytuację.

Ale jak daleko się posunie, by ukarać męża i ochronić syna? I jaką rolę w całej tej intrydze odegrają pozostałe kobiety Phillipa, czyli jego pierwsza żona i nowa dziewczyna? Wygląda na to, że wkrótce mężczyzna pozna wszystkie twarze zemsty.

Wyśmienity thriller o trzech kobietach, które łączy silne uczucie do jednego mężczyzny. I nie jest to wcale miłość. Mroczna, zabawna i bardzo wzruszająca powieść. Polecamy!

Jo Jakeman, Zemsta trzech eks, Wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments