Obecność – to tytuł debiutanckiej płyty zespołu B6, który wystąpi w środę (13 listopada) w Domu Kultury LSM w Lublinie. Początek koncertu o godzinie 19.

– Jest to dla nas szczególnie ważne wydarzenie, bo zagramy dla naszej publiczności. Tu wszystko się zaczęło i mamy wielki sentyment do tego miasta. Na koncercie zagramy numery z płyty i wiele innych autorskich utworów – podkreśla Martyna Sabak, liderka oraz wokalistka zespołu B6. – Planujemy zaskoczyć czymś nowym, na scenie z pewnością będzie się działo. Nie możemy doczekać się tego spotkania.

Premiera albumu odbyła się 30 września, a od października zespół odwiedził siedem miast w Polsce. B6 powstał w 2017 roku w Lublinie. Zadebiutował podczas Ogólnopolskiego Przeglądu “Krótkie Spięcie” w Siedlcach, zdobywając tam pierwsze miejsce. Na swoim koncie mają wiele nagród na ogólnopolskich przeglądach zespołów rockowych. Przez dwa lata zdążyli zagrać kilkadziesiąt koncertów w naszym kraju. Od pół roku, z utworem „Okulary” dominują w czołówce listy przebojów Radia Lublin. Grupa tworzy muzykę z wykorzystaniem elementów rocka, popu oraz brzmień ambientowych i elektronicznych.

W Lublinie zespół wystąpi w składzie: Martyna Sabak (wokal), Kuba Stasikowski (gitara), Arek Borzęcki (bas), Piotrek Karczewski (perkusja) oraz Grzesiek Matczuk (realizacja dźwięku). Bilety możecie nabyć w cenie 15 zł w przedsprzedaży oraz 20 zł w dniu koncertu w DK.

Fot. Materiały zespołu

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments