W niedzielę (3 lipca) o godzinie 16:30 Motor Lublin zmierzy się z drużyną For Nature Solution Apatorem Toruń. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie przy Z5. Wiemy, kiedy i gdzie będzie można kupić bilet na ten mecz.

Sprzedaż biletów będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl i rozpocznie się w środę (29 czerwca) o godz. 20.00. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 8 biletów

Bilety można będzie nabyć w cenie 50 zł (bilet normalny), 40 zł (bilet ulgowy: młodzież ucząca się, emeryci i niepełnosprawni) i 20 zł (bilet dziecięcy, do końca szkoły podstawowej)

Klub ma jedynie 6 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz.

Bramy na stadion dla osób posiadających karnety zostaną otworzone 2 godziny przed rozpoczęciem meczu. Pozostałe osoby zaczną być wpuszczane 1,5 godziny przed spotkaniem.

Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments