Z wyjątkową propozycją dla lubelskich przedszkolaków wychodzi klub Motor Lublin, który obchodzi w tym roku swój jubileusz. Propozycja zajęć piłkarskich i ogólnorozwojowych z zawodnikami i trenerami klubu oraz Akademii Piłkarskiej ma podkreślić lata tradycji w kształtowaniu prosportowych postaw u młodych lublinian oraz zachęcić ich do aktywności fizycznej.

W 2020 roku klub obchodzi swoje 70. urodziny. W ramach obchodów jubileuszu klub zaprasza lubelskie przedszkola do akcji „70 przedszkoli na 70 lat”. Kontynuując tradycję wychowania najmłodszych lublinian w sportowym duchu, władze Motoru Lublin proponują specjalny program zajęć sportowych dla przedszkolaków w naszym mieście.

Zawodnicy i trenerzy Motoru Lublin oraz Piłkarskiej Akademii odwiedzą placówki i przeprowadzą zajęcia dla dzieci. Głównym celem zajęć jest zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej, ale nie tylko. Podążając za hasłem „Sport uczy życia” Motor Lublin chce pokazać, że piłka nożna to coś więcej niż umiejętności piłkarskie i motoryka, że sport może mieć ogromny wpływ na kształtowanie postawy dziecka poprzez wpajanie mu odpowiednich wartości.

W przedszkolach, które wezmą udział w akcji odbędzie się cykl czterech bezpłatnych spotkań, podczas których zostaną przeprowadzone zajęcia piłkarskie i ogólnorozwojowe. Finałowe podsumowanie akcji odbędzie się w czerwcu 2020 roku. Zaproszenie na nie otrzymają wszystkie przedszkola biorące udział w akcji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments