87. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu odbędzie się wirtualnie

0
292

Ze względu na ryzyko zakażenia koronawirusem działania firm oraz życie skupia się teraz w dużej mierze na kontaktach online. Uwzględniając obecną sytuację Giełda Eventów, która zrzesza wielu lubelskich przedsiębiorców, postanowiła zorganizować pierwszą w historii wirtualną edycję Klubu Odpowiedzialnego Biznesu.

Tematem wirtualnego spotkania będzie poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „Jak dotrzeć do klienta wirtualnie?”. W roli prelegenta wystąpi Elżbieta Liberda, radca prawny, prowadząca Kancelarię Radcy Prawnego Lex Perfecta i biuro nieruchomości. Gość specjalny wirtualnego spotkania specjalizuje się w szeroko pojętym prawie nieruchomości oraz prawie sportowym.

W 2016 r. znalazła się w pierwszej trzydziestce najbardziej rokujących prawników Polskiej palestry w ramach prestiżowego konkursu „Rising Stars – prawnicy – liderzy jutra!”.

Wirtualne spotkanie rozpocznie się w czwartek (19 marca) o godzinie 19.00. Transmisja będzie realizowana na facebookowym fanpage Giełda Eventów- organizacja eventów & Klub Biznesu KOB.

Program wydarzenia:

• Przywitanie uczestników – Elżbieta Fijołek

• Przedstawienie Klubowiczów i Partnerów (plansze online)

• Prelekcja edycji- Jak dotrzeć do Klienta wirtualnie?- Gość Edycji

• Komunikacja Partnerów

• Zaproszenie do książki „Spotkaj Klienta”

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments