Nowe trendy, sprzęt i spotkania z wyjątkowymi gośćmi. W sobotę i niedzielę (2 i 3 marca) w Targach Lublin odbędą się Targi Rolnicze Agro-Park 2019.

To już kolejna XII edycja tego prestiżowego wydarzenia, które od lat ingeruje środowisko rolnicze. Każdy zainteresowany rolnictwem będzie mógł wziąć udział w konferencjach i spotkaniach z ekspertami. Będzie również okazja zobaczyć prezentacje nowinek branżowych.

Na początku marca wielu wystawców prezentuje nowy innowacyjny sprzęt rolniczy na zbliżający się sezon. Ponad 240 wystawców pojawi się na terenie Targów Lublin, by zademonstrować m. in. maszyny i urządzenia, nawozy, nasiona, wyposażenie budynków inwentarskich, pasze i dodatki paszowe. Organizatorzy zapewniają, że będzie to największa ekspozycja w 12-letniej historii Targów Agro-Park.

Podczas wydarzenia rolnicy mają okazję nawiązać kontakty z firmami oraz pogłębić wiedzę na temat nowych rozwiązań technologicznych w branży. W tym roku odbędzie się wykład dotyczący zagrożeń chorobowych w zbożach.

W sobotę od godziny 10 będzie można wysłuchać wykładów o ochronie zbóż przed chorobami, metodach ochrony kukurydzy przed szkodnikami i nowymi zagrożeniami.

W tym roku na targach Agro-Park po raz pierwszy pojawią się nowi producenci sprzętu wykorzystywanego w hodowli bydła mlecznego m.in. z Danii. Swoje wystawy zgłosili również wystawcy z Ukrainy i Holandii.

Agro-Park jest miejscem spotkań, gdzie atmosfera sprzyja poznawaniu najnowszych trendów i podejmowaniu decyzji o zakupie sprzętu, czy modernizowaniu swoich gospodarstw.

Zarówno w sobotę, jak i niedzielę wystawy obejrzymy od godziny 9. Wejście na targi jest bezpłatne. Produkty można oglądać do godziny 17.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments