Ala i Ola Tracz nagrały świąteczną piosenkę

0
438

„Wesołych Świąt” to nowy utwór Ali i Oli Tracz. Młode wokalistki, pochodzące z powiatu janowskiego ponownie połączyły siły, czego wynikiem jest bożonarodzeniowa piosenka.

– Piosenka pod tytułem „Wesołych Świąt” opowiada o radości płynącej z magii świąt i o szczęściu które daje nam przebywanie z rodziną – podkreśla Ala Tracz.

– Mówi też o tym, że w tym szczególnym świątecznym czasie wszyscy są dla siebie mili, składają sobie życzenia i obdarowywują się prezentami – dodaje Ola Tracz.

Alę i Olę Tracz publiczność poznała dzięki udziałowi młodych wokalistek w The Voice Kids, w którym swoje muzyczne talenty ćwiczyły pod okiem Dawida Kwiatkowskiego. Ala w programie zaszła aż do finału, a nieco później reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior.

– Piosenkę napisała dla nas Agnieszka Wiechnik oraz Mavooi Adam Związek. Teledysk powstał w przepięknej świątecznej scenerii w ogrodzie świateł w Powsinie pod Warszawą. Nagrałyśmy go bardzo szybko, chyba w dwie godziny – wspomina Ala Tracz.

– Piosenkę nagrywałyśmy w Lublinie w Studio Bracia u Adama Drath. Teledysk dla nas wyreżyserowali, zmontowali i wyprodukowali Bartek Podkowiński i Karina Szymocha – dodaje Ola Tracz.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments