„Alpaka pokona raka” – pod takim hasłem w piątek (25 stycznia) w Centrum Spotkania Kultur odbędzie się koncert charytatywny dla Agnieszki Jarmuł. Początek wydarzenia o godzinie 19.

Na scenie wystąpią znani lubelscy artyści: Łukasz Jemioła, Poławiacze Pereł Teatr Impro, Melomeni, Niewinni, Mohipisian, Ayarise i Wkrocze. To oni poprzez muzykę będą zbierać fundusze na niezbędne środki i leczenie dla Agnieszki.

– Kto poznał Agnieszkę, wie, jak wspaniałą, serdeczną jest osobą oraz ile dobrej energii i serca daje światu. Teraz Agnieszka potrzebuje nas. Teraz przyszedł moment, kiedy my możemy zrobić coś dla niej. Spotkajmy się wszyscy na piątkowym koncercie i dajmy jej moc do walki. To będzie piękny koncert i magiczny wieczór, w którego organizację zaangażowało się wielu wspaniałych ludzi, artystów, muzyków. Nie może Was tam zabraknąć! – mówi Magdalena Krasucka, jedna z organizatorek.

Agnieszka jest prezeską fundacji 5Medium, która od lat aktywnie działa na rzecz edukacji medialnej dzieci i młodzieży oraz seniorów na Lubelszczyźnie i w Polsce. Angażuje się w różnego rodzaju działania wolontariackie, pracuje jako trenerka, koordynowała projekty edukacyjne i animacyjne oraz wspiera wiele organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. W czerwcu 2018 roku zdiagnozowano u niej nowotwór – bardzo rzadki typ raka zapalnego. Jest to jeden z najgroźniejszych typów raka, który w ciągu zaledwie sześciu miesięcy może być już w stadium zaawansowanej choroby.

Na wydarzeniu odbędzie się również aukcja z licytacjami, z których cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Agnieszki.

Bilety w formie cegiełki dostaniecie w cenie 20 złotych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments