Długo wyczekiwany koncert Alvaro Solera i niemieckiego zespołu Alphaville zbliża się wielkimi krokami. Największe hity usłyszymy już w piątek (7 września) na płycie stadionu Areny Lublin.

Koncert rozpocznie się o godz. 19, jednak bramy stadionu zostaną otworzone już o godz. 18. Pierwszą gwiazdą, którą usłyszymy będzie zespół Alphaville. Po nim, około godziny 21 wystąpi Alvaro Soler. Koncert zakończy się ok. godziny 22.30- 22:45.

– Mamy nadzieję, że to wydarzenie będzie kolejnym wielkim, muzycznym wydarzeniem na Arenie. Mieliśmy już zespół typowo rockowy The Cranberries, mieliśmy trochę melancholijnej, włoskiej muzyki Al Bano, a teraz Pop Arena, czyli Alvaro Soler i legenda muzyki pop, Alphaville. Mamy nadzieje, że jest to taka mieszanka, która powinna i starszych i młodszych zadowolić – mówi Jacek Czarnecki, prezes zarządu MOSiR Bystrzyca w Lublinie.

Przygotowania do koncertu rozpoczną się już jutro. W czwartek rano odbędą się próby do koncertów. Ciekawostką jest to, że Alvaro Soler do Lublina przyleci samolotem z Warszawy, pierwszym połączeniem jakie zostało uruchomione na tej trasie.

W sprzedaży znajdują się jeszcze bilety na Pop Arenę. Zostały miejsca na płycie, miejsca stojące i te siedzące w bocznych sektorach trybun. Wszystkie pozostałe bilety, z wyjątkiem Vip Gold, zostały wyprzedane. Założony przez organizatorów plan sprzedania minimum ośmiu tysięcy biletów został dawno zrealizowany. Nie zdradzają jednak oni dokładnej liczby.

Ci, którzy wybierają się na koncert komunikacją miejską, nie muszą się martwić o powrót do domu. Po koncercie zostaną podstawione autobusy, które umożliwią bezpieczny i sprawny powrót do domów wszystkich uczestników. Dojazd na koncert będzie możliwy liniami: 1, 13, 30, 40, 45 i trolejbusy – 152, 154, 161 i linia nocna N3. Natomiast powrót z koncertu umożliwią linie kursujące w obydwu kierunkach, które podstawione zostaną bezpośrednio pod Areną. Będą to autobusy: 1 – dwa kursy, 7 – jeden kurs, 13, 17, 30, oraz linie 31, 34, 45, 55, i trolejbusy: 152 i 161. Łącznie będzie to 18 pojazdów.

Dobrą informację mamy też dla tych, którzy wybierają się na koncert samochodem. Dzięki współpracy z Targami Lublin dla uczestników dostępny będzie bezpłatny parking nie tylko przed samą Areną, ale również przed Targami.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments