Amelia Bakalarz prezentuje nowy utwór (wideo)

0
416

Amelia Bakalarz powraca z nowym utworem. „Ślad”, bo o nim mowa, swoją premierę miał w poniedziałek (26 maja). Artystka zwraca nim uwagę na ważne, życiowe kwestie.

Młoda wokalistka ma 16 lat i pochodzi z Opola Lubelskiego. Od lat doskonali swój talent pod okiem wokalistki Agnieszki Wiechnik. – Utwór opowiada o tym, ze każdy krocząc przez życie uczy się na własnych błędach, dzięki czemu zdobywa doświadczenie, tak jako jest w miłości, czasami zakochujemy się w niewłaściwej osobie, która zostawia po sobie właśnie ślad w sercu – wyjaśnia wokalistka Amelia Bakalarz.

Teledysk do utworu powstał w Selfie Museum Warsow. – Współpracowałam z cudownymi osobami, między innymi moją wieloletnią instruktorką śpiewu panią Agnieszka Wiechnik i producentem muzycznym MAVOOI. Za mix i mastering jest odpowiedzialny Marcin Szwajcer. Teledysk, który został nagrany w Selfie Museum Warsow, stworzył Rafał Pop i Patrycja Sarzyńska – dodaje Amelia.

Teledysk można obejrzeć na YouTube: Amelia Bakalarz Official. – Chciałabym dalej kształcić się muzycznie, moim małym marzeniem jest wydanie autorskiej płyty – podsumowuje młoda artystka.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments