W sobotę (16 lutego) wokalistka czarowała świdnicką publiczność, a już na początku marca zaśpiewa w Lublinie. Na koncert składają się przeboje z jej solowych płyt. Ani Wyszkoni towarzyszą najlepsi instrumentaliści i niezwykła oprawa multimedialna.

Ania Wyszkoni to wokalistka z 22-letnim stażem scenicznym. Ma w swoim dorobku znane przeboje, muzyczne nagrody i wyróżnienia oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.

Podczas koncertu w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku, publiczność miała okazję usłyszeć, m.in. utwory z jej najnowszej płyty „Jestem tu nowa”. Pochodząca z albumu piosenka „Nie chcę cię obchodzić” zdobyła tytuł przeboju lata 2017 radia RMF FM i telewizji Polsat. Krążek uzyskał również status złotej płyty.

Nie zabrakło także utworów z poprzednich płyt wokalistki: „Pan i Pani” oraz „Życie jest w porządku”. Obydwa wydawnictwa osiągnęły status podwójnie platynowych.

Koncert Ani Wyszkoni porywał również bogatą oprawą multimedialną i grą świateł. Artystce towarzyszył zespół doświadczonych muzyków. Na jego czele stoi jeden z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Marek Raduli. Muzyk, mieszkający w sąsiedztwie Lublina, występował m.in. w zespołach Bajm i Budka Suflera.

Świdnicki koncert nie będzie jedynym występem wokalistki w naszym regionie. Już 8 marca Ania Wyszkoni zagra w Radiu Lublin.

1Zobacz galerię zdjęć

Wczytaj kolejne zdjęcia

Z powrotem
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments