Apartamenty Art Deco Spokojna 10 – nazwa tej inwestycji mówi sama za siebie. Czy może być coś bardziej unikatowego niż nowoczesne apartamenty w historycznym budynku przy cichej uliczce w samym centrum miasta? Apartamenty Art Deco przy ul. Spokojnej 10 to najbardziej prestiżowy adres w Lublinie.

Apartamenty Art Deco to unikalna na rynku inwestycja z ofertą mieszkań i lokali usługowych w parterze, przeznaczona dla tych, którzy cenią jakość i styl. Jej usytuowanie przy ul. Spokojnej w Lublinie, w samym centrum życia kulturalnego, uczelnianego i biznesowego miasta, sprawia, że będzie to idealne miejsce do zamieszkania.

Każdy plan mieszkania został precyzyjnie przygotowany i dopracowany pod kątem liczby pomieszczeń, funkcjonalności oraz optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Pierwszą kondygnację zajmą przestrzenne lokale usługowe. Na wyższych piętrach znajdą się mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe zaplanowane również w kontekście inwestycyjnym, jako doskonałe pod wynajem. Część mieszkań będzie posiadać przeszklone balkony, a całość dopełni podziemny parking z 27 miejscami postojowymi.

Tło historyczne

Budynek został zaprojektowany w 1928 roku przez wybitnego architekta miasta Ignacego Kędzierskiego. Przez wiele lat w tym miejscu znajdowała się Państwowa Żeńska Szkoła Przemysłowo-Handlowa.

Obecnie z uwzględnieniem zasad stosowanych w przypadku architektury zabytkowej i z dbałością o szczegóły, ten wyjątkowy budynek zostanie przekształcony w piękne apartamenty w nowoczesnym stylu. Znajdują się w nim mieszkania o powierzchni od 25 do 80 mkw. i lokale usługowe o powierzchni od 33 do 80 mkw.

Historyczny styl w luksusowej formie

Apartamenty Art Deco Spokojna 10 zainspirowane przedwojennym, solidnym budownictwem są rewitalizowane zgodnie z wymogami konserwatora zabytków i najnowszymi osiągnięciami techniki budowlanej. Grube mury z prawdziwej cegły – wypalanej z lubelskiej gliny oraz wysokie mieszkania (do 3,70 m) w połączeniu z najwyższej jakości materiałami wykończeniowymi sprawią, że komfort mieszkania będzie na wysokim poziomie.

Dużą zaletą Apartamentów Art Deco są efektowne, duże okna ze szprosami – charakterystycznym elementem okien zabytkowych podkreślającym dawny charakter budynku. Warto podkreślić, że na fasadzie budynku zostaną zachowane lizeny – płaskie, pionowe występy w murze zewnętrznym stanowiące dzisiaj niezwykły element dekoracyjny.

Idealna lokalizacja

Dużym atutem lokalizacji jest także bliskość Ogrodu Saskiego, najstarszego parku miejskiego oraz placu Litewskiego, centralnego miejsca w mieście. W odległości 10 minut samochodem znajduje się obwodnica Lublina, w 20 minut można dojechać na lotnisko.

Kontakt do Biura Sprzedaży: 81 710 80 27.

Więcej informacji o inwestycji znajdziecie na stronie www.spokojna10.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments