12 marca w sali operowej Centrum Spotkania Kultury wystąpi jeden z najważniejszych artystów polskiej sceny alternatywnej – Artur Rojek. Koncert będzie promował jego nowy album zatytułowany „Kundel”.

Na nowej płycie artysta postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co 6 lat temu, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie odpowiada znakomity producent i kompozytor Bartosz Dziedzic, natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz. Premiera albumu „Kundel” zaplanowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel „Sportowe życie” ukazał się w styczniu.

– Dlaczego kundel? Dla mnie to synonim szlachetnej ludzkiej prostoty, ktoś pozornie nieciekawy i wewnętrznie niestandardowy. Kundle są wszędzie i wbrew pozorom, często wiedzą najwięcej – mówi Artur Rojek.

Artur Rojek to twórca, którego bez wahania można nazwać autorytetem muzycznym. Na jego OFF Festival przyjeżdżają najważniejsi przedstawiciele muzyki alternatywnej z całego świata, nie boi się eksperymentować. Ma na koncie współprace zarówno z orkiestrą symfoniczną, jak i duetem PRO8L3M.

Jego poprzedni znakomicie przyjęty album, „Składam się z ciągłych powtórzeń”, zawierający przeboje takie jak „Beksa” czy „Syreny” uzyskał status podwójnie platynowej płyty. Sprzedano już ponad 60 000 egzemplarzy.

Artur Rojek „Kundel” wystąpi w Centrum Spotkania Kultur 12 marca o godz. 19. Bilety są do kupienia w cenie 99–149 zł w portalu ebilet.pl.

Fot. Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments