13 października w Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie wystąpi zespół Raz Dwa Trzy. To czwarty w tym sezonie koncert z cyklu Artyści Estrady.

Zespół Raz Dwa Trzy od lat cieszy się zarówno zaufaniem fanów, jak i krytyków muzycznych. W jego repertuarze można znaleźć zarówno utwory o lekkiej, żartobliwej tematyce, poezję śpiewaną, ale również teksty religijne i skłaniające do refleksji. Każdy z nich stanowi filozoficzną opowieść z głębokim przesłaniem.

Formacja, której wokalistą jest charyzmatyczny Adam Nowak, tym razem zaprezentuje widzom koncert „Ważne Piosenki”. Podczas tego widowiska słuchacze zostaną przeniesieni w świat emocji
i zakamarków ludzkiej duszy, a artysta zada im trudne pytania o sens życia, gdzie wiara miesza się z niewiarą. Zespół zagra w składzie: Adam Nowak – śpiew, gitara, Jacek Olejarz – perkusja, Grzegorz Szwałek – akordeon, klarnet, keyboard, Jarosław Treliński – gitara, Mirosław Kowalik – kontrabas, gitara basowa, Tadeusz Kulas – trąbka.

Wydarzenie odbędzie się w tę niedzielę o godz. 18 w sali koncertowej Filharmonii Lubelskiej, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5. Koncert jest płatny, a bilety w cenie 80-100 zł są jeszcze dostępne.

Fot. Sławek Przerwa/ Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments