AKTUALIZACJA: Ze względu na wojnę na Ukrainę bal został odwołany!

W sobotę (26 lutego) w Pałacu Lubomirskich w Muzeum Ziem Wschodnich Dawnej Rzeczpospolitej zorganizowany zostanie bal karnawałowy z Marianem Hermanem. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.

Tym razem muzycznym retro klimatem zaszczyci Maciejowa Kapela, która przygrywać będzie m.in. kompozycje Mariana Hemara. Herman to polski poeta urodzony we Lwowie. Znany jest z tekstów piosenek i skeczy.

Wiodącym elementem balu będzie gra karciana “Flirt”. Uczestnikom przedstawiony zostanie zestaw kart z początku XX wieku. Zanim jednak zacznie się potańcówka odbędą się karnawałowe warsztaty tańców retro. Prowadzone będą w sobotę (26 lutego) przez choreograf Małgorzatę Wojcieszuk. Start o godz. 17. Ilość miejsc jest ograniczona do 30.

Bilety można nabyć w cenie 120 zł za parę lub 60 zł za osobę. Upoważnia on zarówno do udziału w warsztatach, jak i w balu. Bilety dostępne są w kasie Muzeum Narodowego w Lublinie w każdy dzień tygodnia w godzinach 11-18.

W ramach biletu organizatorzy zapewniają świetną zabawę, pokaz tańca i pokaz mody, skecz teatralny, pogadankę o mundurach, prezentację perłowo-kwietną, konkurs na stylizację i poczęstunek.

W związku z epidemią liczba miejsc jest ograniczona.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments