Beata Kozidrak będzie nową przewodniczącą stu osobowego jury w drugiej edycji „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Zastąpi ona Ewę Farnę. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl drugi sezon programu zadebiutuje na ekranach 6 marca.

Nowe muzyczne show Polsatu to format, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Utalentowanych uczestników prezentujących na scenie ocenia największy panel jurorski w historii telewizji, czyli aż setka jurorów, ekspertów muzycznych i wokalistów.

Cała edycja składa się z ośmiu odcinków. Dwójka wokalistów, która w każdym odcinku poderwie z krzesłem największą liczbę jurorów i sprawi, że sędziowie dołączą do wykonywanego utworu, przechodzi do finału, gdzie zawalczy o nagrodę pieniężną.

W ramówce polskiej telewizji show pojawiło się we wrześniu 2018 roku i emitowane było w środy o godzinie 20.30. Program gromadził przed telewizorami średnio 1,3 miliona widzów. Na początku marca pojawi się kolejna edycja „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Według portalu Wirtualnemedia.pl emitowany będzie w środy o godz. 20.35.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments