Miasto Lublin organizuje kolejną edycję szkoleń online dla przedsiębiorców. Od 1 do 3 grudnia odbędą się bezpłatne wirtualne warsztaty z marketingu internetowego dla lubelskiego biznesu. Zapisy na poszczególne dni szkoleń ruszają w poniedziałek (23 listopada).

Warsztaty są doskonałą okazją do zdobycia nowych umiejętności w zakresie prowadzenia firmy w sieci. W czasie pandemii na nowo doceniliśmy, jak duży potencjał tkwi w skutecznym zarządzaniu online. Mam nadzieję, że przygotowane szkolenia pomogą lubelskim przedsiębiorcom w budowaniu ich marki w internecie, co przełoży się na efektywne wyniki prowadzonych przez nich działalności mówi Artur Szymczyk, zastępca prezydenta Lublina.

Rejestracji można dokonać pod linkiem do 29 listopada. Szkolenia poprowadzi Aleksander Kaim – specjalista z zakresu marketingu sieciowego. Każdego dnia odbędą się niezależne, pięciogodzinne kursy o zróżnicowanej tematyce. Pierwsza edycja szkoleń online odbyła się w maju i dotyczyła tematyki komunikacji kryzysowej, działań public relations oraz aktywności w social mediach podczas i po pandemii COVID-19.

Program

1 grudnia (godz. 15.00-20.00) – Budowanie wizerunku marki w Internecie – pozycjonowanie oraz narzędzia PR (w tym oferta sponsoringowa, narzędzia do tworzenia prezentacji MS PowerPoint, podstawowe informacje o WordPressie)

2 grudnia (godz. 15.00-20.00) – Komunikacja XXI wieku – media społecznościowe (przegląd dostępnych w internecie wybranych mediów społecznościowych wraz z omówieniem ich funkcjonalności)

3 grudnia (godz. 15.00-20.00) – Mój biznes w sieci – dla przedsiębiorców zaczynających aktywności w internecie (wyszukiwanie treści, sieć kontaktów, skrzynka e-mail, płatności internetowe, fake news, trolling).

Źródło: Biuro prasowe UM Lublin

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments