W niedzielę (6 marca) biegacze ponownie opanują Ogród Saski. Tego dnia wezmą udział w Biegu Tropem Wilczym. Wydarzenie rozpocznie nowy sezon biegowy w Lublinie. Start o godzinie 12.

Maraton Lubelski już poinformował o rozpoczęciu zapisów na bieg do 10 edycji. Link do zapisów znajdziecie tutaj

Bieg tradycyjnie odbędzie się na dwóch dystansach: 1963 m oraz 5889 m (3 pętle). Start biegu dla obu dystansów odbędzie się o godzinie 12:00. Limit czasu na pokonanie trasy na dystansie 1963 m wynosi 20 min., a na dystansie 5889 m – 60 min.

W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania imprezy ukończyła 14 lat. Opłata startowa wynosi w I terminie, czyli do 10 lutego (czwartek) – 30 złotych, w II terminie od 11 lutego (piątek) do 1 marca (wtorek) lub do wyczerpania limitu miejsc – 40 złotych, a w III terminie, czyli 4 marca (piątek) – 50 złotych. W terminie trzecim opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów, jeżeli wcześniej nie zostanie wyczerpany limit zgłoszeń.

Podobnie jak w IX edycji zaplanowano organizację trzech dodatkowych klasyfikacji. Będzie to Klasyfikacja Osób na wózkach, Klasyfikacja Osób z wózkiem biegowym oraz Klasyfikacja Służb Mundurowych.

Liczba pakietów jest ograniczona. Organizatorzy zaplanowali 400 pakietów startowych na oba dystanse. Limit miejsc może zostać ograniczony ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne. Osoby zaszczepione proszone są o odznaczanie tego faktu w formularzu zapisowym. Pozwoli to na organizację biegu dla większej ilości uczestników.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments