Bilety na żużel do zdobycia. Wraca wielka akcja #JEDZIEMYDALEJ łączy nas krew!

0
219

Wzorem lat ubiegłych rusza akcja o nazwie #JEDZIEMYDALEJ łączy nas krew. Wspólna akcja Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie oraz Platinum Motor Lublin. Wiemy jak trudno jest zdobyć bilety na domowe mecze drużyny Platinum Motor Lublin, można je teraz zdobyć pomagając innym.

Zasady są proste. Do zdobycia będą wejściówki rozdawane przed poszczególnymi meczami. Podaruj innym to, co najcenniejsze – krew, a w zamian otrzymaj bilet na mecz Motoru.

– Podczas poprzednich wspólnych akcji udało się pobrać ponad tysiąc litrów krwi. To pokazuje jak ogromne przełożenie na wsparcie ratowania ludzkiego życia ma nasza współpraca – podkreślają organizatorzy. – Każda kropla krwi ma znaczenie, a kibice i sympatycy czarnego sportu pokazują, że oprócz zamiłowania do żużla mają ogromne, otwarte serca i chcą się tą otwartością dzielić z innymi.

Lubelscy kibice chcąc zachęcić do oddawania krwi i poszerzyć grono dawców rzucają wyzwanie wszystkim miłośnikom tego sportu w całym kraju – kibicom której drużyny uda się oddać najwięcej krwi.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments