Wyjątkowy Browar znajdujący się w sercu Roztocza bierze udział w branżowym plebiscycie. I ty możesz oddać swój głos i sprawić, żeby prestiżowa nagroda trafiła do Zwierzyńca.

Link do strony, na której odbywa się głosowanie można odnaleźć pod adresem: https://browarzdusza.pl (Kategoria do 100 tys. Hekto).

Roztoczański Browar w Zwierzyńcu jest jednym z najstarszych browarów w Polsce. Powstał w latach 1802-1806 za czasów ordynata Stanisława Kostki Zamoyskiego i funkcjonuje do dziś jako część spółki PERŁA – Browary Lubelskie S.A.

To miejsce przepełnione jest zielenią i magią natury Roztoczańskiego Parku Narodowego. Browar Zwierzyniec to jedna z głównych atrakcji turystycznych miasta, w której znajduje się zabytkowa trasa zwiedzania z bogatą historią miejsca i ukrytymi tajnikami warzenia zwierzynieckich specjałów.

Dziś to miejsce z bogatą tradycją bierze udział w plebiscycie Browar z Duszą 2022, który ma wyłonić zakłady z fascynującą historią, inspirującymi ludźmi i wykazujące się niesamowitym położeniem.

O wyjątkowości miejsca, które wygra w internetowym plebiscycie zadecydują czytelnicy.

Głosowanie odbędzie się w terminie od 2 lutego od godz. 8.00 do 28 lutego 2022 do godz. 18.00. Dziennie można oddać jeden głos.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments