Warsztaty, koncerty, animacje i eksperymenty – takie atrakcje czekały na nas w ramach Centralnego Placu Zabaw w Centrum Kultury. Finał wydarzeń już w sobotę, 31 sierpnia.

Czeka nas weekend z planszówkami. Organizatorzy przygotowali wypożyczalnie z ponad 200 tytułami, prezentacje gier i turniej Jengi. Nie zabraknie też kącika z ciastoliną dla najmłodszych.

Poza zabawami na scenie Wirydarza w sobotni wieczór wystąpi VSHOOD z energetycznymi beatami, wspartymi niezwykłym głosem Miss God. Grają współczesną muzykę basową wywodzącą się ze stylów drum and bass, hip-hop, dubstep amen breaks, i trap. Autorskie loopy połączone z perkusją tworzą energetyczną i taneczną całość. Skład wspiera niebanalnym wokalem Miss God – finalistka konkursu Skoda Auto Music. Grupa wygrała konkurs „Zrób głośniej – T-Mobile Music” i otworzyła Electronic Beats Festival w Poznaniu jako support Dizze’ego Rascala i Modeselektora.

Niedzielne przedpołudnie możecie spędzić na Giełdzie płyt i wydawnictw muzycznych, a już od godz. 17 do wieczora będzie można żegnać tegoroczny CPZ podczas Hubert Tas J-Groove – stuprocentowej dawki muzyki funk, soul i groove prosto z płyt winylowych.

Program:

31 SIERPNIA
Godz. 10-18: Weekend z planszówkami

– wypożyczalnia gier – ponad 200 tytułów gier planszowych, karcianych, kościanych i bitewnych.

– gry dla początkujących jak i zaawansowanych graczy.

– gry rodzinne i imprezowe (Hasbro).

– prezentacje i wspólne rozgrywki w gry „Twister” i „Twister Blindfold”

– turniej Jengi

– prezentacje najnowszych gier i prototypów

– dla najmłodszych strefa Play-DoH – kącik z ciastoliną.

Godz. 20.30: VSHOOD – koncert

1 WRZEŚNIA

Godz. 12-20: Weekend z planszówkami

Godz. 11-14: Giełda płyt i wydawnictw muzycznych

Godz. 17:00-22:00: Hubert Tas J-Groove 100% Vinyl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments