Na lubelskich targowiskach pojawia się coraz więcej sezonowych warzyw i owoców. Sprawdziliśmy, jakie są ich aktualne ceny.

Na targu przy al. Tysiąclecia w Lublinie za średnią cukinię zapłacimy około 2 zł za sztukę.  Za kalafiora będziemy musieli zapłacić około 4,50 zł. Nieco taniej kupimy brokuły. Ich cena nie przekracza 4 zł za sztukę. Za młode ziemniaki zapłacimy ok. 3 zł.

Natomiast ceny pomidorów malinowych wahają się od ok. 6,50 zł do 10 zł za kilogram.

Na tym samym targu, za banany zapłacimy około 3,50 zł za kilogram. Winogrona kupimy za ok. 10 zł za kilogram. Za brzoskwinie ufo zapłacimy około 5 zł za kilogram.

Drogie są jednak w dalszym ciągu czereśnie. Ich cena sięga nawet do 20 zł za kilogram. Średnio będziemy musieli zapłacić za nie 17 zł. Staniały jednak ceny truskawek. Obecnie ich ceny wahają się od 5,90 zł do 8 zł za kilogram.

Natomiast na targu przy ulicy Ruskiej za cukinie zapłacimy około 2-3 zł za sztukę. Za kalafiora będziemy musieli zapłacić około 3,50 zł. Nieco taniej kupimy brokuły. Na tym targu ich cena również nie przekracza 4 zł za sztukę. Natomiast ceny pomidorów malinowych wahają się od ok. 6 zł do 10,50 zł za kilogram. Nieco tańsze są pomidory zwykłe. Ich cena to około 4,50 zł za kilogram. Za młode ziemniaki zapłacimy od 2,50 zł do 3 zł za kilogram. Młodą kapustę kupimy już za 4 zł za główkę.

Za banany na Ruskiej zapłacimy około 3,50 zł za kilogram. Winogrona kupimy za ok. 8-10 zł za kilogram. Za brzoskwinie ufo zapłacimy natomiast około 5 zł za kilogram. Tradycyjne brzoskwinie kosztują do 6 zł za kilogram.

Natomiast za czereśnie będziemy musieli zapłacić około 11 zł. W niektórych miejscach uda Wam się je kupić nawet za 8,50 zł. Ceny truskawek wahają się od 5,90 zł do 8 zł za kilogram.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments