Radców prawnych oraz aplikantów radcowskich, a także wszystkich chętnych zaprasza Chatka Żaka na charytatywny koncert świąteczny. Jego celem jest pomoc zwierzętom z Leśnego Pogotowia oraz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

W ramach wydarzenia wystąpi Lubelska Orkiestra Muzyki Rozrywkowej „FeelHarmonia”, która wprowadzi nas w świąteczny nastrój. Zgłoszenia udziału należy składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: promocja@oirp.lublin.pl do 16 grudnia. Powinno ono zawierać imiona i nazwiska osób uczestniczących w koncercie.

Z uwagi na obostrzenia spowodowane koronawirusem wydarzenie ma ograniczony limit miejsc – 30% miejsc w sali widowiskowej Chatki Żaka. Jeśli uczestnik posiada Unijny Certyfikat COVID, proszony jest o poinformowanie o tym w mailu (podanie tej informacji jest dobrowolne).

Wstęp jest bezpłatny, jednak w trakcie koncertu prowadzona będzie zbiórka karmy suchej i mokrej dla psów i kotów oraz koców, które zostaną przekazane Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.

Przed koncertem będzie można także wesprzeć zbiórkę dla Leśnego Pogotowia. Link do zrzutki znajdziecie tutaj

Wydarzenie odbędzie się przy zachowaniu obowiązujących zasad i ograniczeń związanych z sytuacją pandemiczną.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments