Chonabibe Festiwal w Lublinie. Znamy kolejnych artystów

0
428

Po raz dziesiąty w historii i pierwszy raz w Lublinie odbędzie się Chonabibe Festiwal. Będziemy mogli wziąć w nim udział od 27 do 29 sierpnia. Wydarzenie gościć będzie na Marinie nad Zalewem Zemborzyckim, gdzie powstanie festiwalowe miasteczko.

Do line up’u obok Sokoła i PRO8L3M-u dołącza OIO – trio Otsochodzi, Young Igi, Oki; Rasmentalism, Rosalie., Jarecki, Marie oraz gospodarze festiwalu zespół Chonabibe.

Jakie inne atrakcje czekają na festiwalowiczów? Wyjątkowy line-up dopełni wiele atrakcji m.in. food trucki, wrotkarnia, pit bike cross, bumper ball, żyroskop, strefa hamaków, zajęcia z jogi, boiska do siatkówki plażowej i beach soccera, skutery wodne oraz coś dla każdego rodzica – Kids Zone z animatorami, którzy zaopiekują się dziećmi podczas wydarzenia.

– Chonabibe Festiwal to trzydniowy event z przyjazną atmosferą. Promujemy miejską muzykę, łącząc utytułowanych i rozpoznawalnych artystów z mniej znanymi projektami, które wyróżnia jednak wysoka jakość koncertów. Tęsknimy za festiwalowym klimatem. Nie możemy się doczekać, kiedy w końcu spotkamy pod sceną – mówi Krzysztof “Kylas” Szmydt, producent Festiwalu.

Fani Chonabibe Festiwalu od lat mówią, że to najbardziej klimatyczny festiwal w Polsce, nazywając go po prostu „Lepszym Światem”. W tym roku ten lepszy, festiwalowy świat potrwa aż 3 dni. Szeroka oferta rozrywkowa, kulturalna, sportowa i gastronomiczna tegorocznej edycji to najlepsza opcja na to, by spędzić ostatni weekend sierpnia z przyjaciółmi lub rodziną w Lublinie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments