W poniedziałek (27 kwietnia) Speed Car Motor Lublin wydał oświadczenie, w którym wyjaśnia co stanie się z zakupionymi karnetami na tegoroczny sezon żużlowy. Jak wynika z komentarzy, kibicom decyzja klubu przypadła do gustu.

– Po długich rozmowach z władzami PGE Ekstraligi, Zarządami Klubów, a także zawodnikami, w związku z decyzją władz państwowych 12 czerwca nadejdzie wznowienie nadchodzącego sezonu. Niestety na tę chwilę mecze zostaną rozegrane bez obecności kibiców, co jest spowodowane troską o Państwa bezpieczeństwo – tłumaczy na swoim Facebooku Speed Car Motor Lublin.

Klub poinformował także, że dla kibiców przygotował 3 warianty. Pierwszą możliwością dotyczącą zakupionego karnetu jest jego przeniesienie wraz z posiadanym już miejscem na kolejny sezon. W tym przypadku nie należy podejmować żadnych kolejnych kroków, bo karnet automatycznie zostanie przeniesiony na rok 2021.

Drugi wariant polega na otrzymaniu w zamian za zakupiony karnet (nie dotyczy karnetów dziecięcych) oficjalnej bluzy teamowej 2020, która nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży oraz otrzymaniu 10% rabatu wraz z pierwokupem karnetu na to samo miejsce w sezonie 2021.

Trzecią opcją jest całościowy zwrot pieniędzy za zakupione karnety. W tym celu trzeba się skontaktować z platformą sprzedażową eventim.pl za pomocą specjalnego formularza.

Szczegóły na oficjalnym profilu Facebookowym klubu Speed Car Motor Lublin.

Fot. Dominika Polonis/Archwium

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments