Od piątku (11 lutego) obsługa mieszkańców w zakresie meldunków będzie odbywała się we wszystkich Biurach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Lublin. Nie będzie jednak możliwa obsługa mieszkańców w zakresie dowodów osobistych w dwóch biurach: przy ul. Szaserów 13/15 i przy ul. Kleeberga 12a. Utrudnienia potrwają do 21 lutego.

Odbiór dowodu osobistego, w sytuacji gdy wniosek został złożony w BOM przy Szaserów 13-15 lub w BOM przy Kleeberga 12a, będzie możliwy w Biurze Obsługi Mieszkańców przy ul. Wieniawskiej 14. Natomiast wniosek o wydanie dowodu osobistego można złożyć w BOM-ach przy ul. Wieniawskiej 14, ul. Filaretów 44 i ul. Wolskiej 11.

Czasowe zawieszenie obsługi w dwóch Biurach Obsługi Mieszkańców w zakresie dowodów ma związek z kolejną falą epidemii i związanymi z tym brakami kadrowymi.

W pozostałych BOM-ach i wydziałach obsługa mieszkańców w Urzędzie Miasta Lublin odbywa się bez zakłóceń, na takich samych zasadach jak dotychczas, z zachowaniem reżimu sanitarnego wynikającego z obowiązującego stanu epidemii. W związku z tym apelujemy oraz egzekwujemy zakrywanie ust i nosa, dezynfekcję rąk oraz zachowanie dystansu, zarówno wśród pracowników, jak i osób przychodzących do urzędu.

Źródło: Biuro prasowe UM Lublin

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments