Daria Zawiałow wystąpi na Letnich Brzmieniach w Lublinie

0
197

W sobotę (20 sierpnia) na scenie Letnich Brzmień w Lublinie wystąpi wokalistka Daria Zawiałow. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00 w Browarze Perła przy ul. Bernardyńskiej 15.

Daria Zawiałow to silnie elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej. W 2017 r. zadebiutowała albumem „A kysz!“. Dokładnie dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album artystki zatytułowany „Helsinki“. Płyta zyskała status Platynowej już kilka miesięcy po premierze, a branża uznała ja za najlepszy album 2019 roku honorując Fryderykiem w kategorii „Album roku Pop Alternatywny”.

W 2021 roku artystka zaprezentowała nowe wydawnictwo „Wojny i Noce” Duży wkład w twórczość wokalistki ma jej przyjaciel i producent Michał Kush, z którym Daria stale tworzy. W 2021 roku singlami „Kaonashi” i „Za krótki sen” z Dawidem Podsiadło Daria Zawiałow zapowiedziała swój trzeci album studyjny „Wojny i Noce”, który szybko zyskał status platynowej.

Bilety możecie nabyć w cenie: 99 i 119 zł na stronie letniebrzmienia.pl. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Letnie Brzmienia to ogólnopolski, wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach, z 22 najpopularniejszymi artystami. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty odbywają się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments