W poniedziałek (8 marca) odbędzie się premiera online specjalnego koncertu na dzień kobiet. Marek Dyjak i Jan Kondrak stworzyli projekt „Dla Kobiet”, który jest hołdem dla wszystkich pań. Początek wydarzenia o godzinie 19.

Obaj wokaliści współpracują ze sobą od lat. Marek Dyjak wygrał niejeden festiwal z repertuarem napisanym specjalnie dla niego przez Jana Kondraka i do dziś wplata w swoje płyty utwory kolegi związanego z Lubelską Federacją Bardów. Nie zdarzyło się jednak do tej pory, aby razem wystąpili we wspólnym projekcie.

Specjalny koncert nagrany w Centrum Kultury w Lublinie to wybór piosenek z repertuaru obu artystów dedykowany kobietom. Zaśpiewają piosenki miłosne, niekiedy dramatyczne i opowiedzą też o swojej wieloletniej przyjaźni. Na scenie towarzyszy im Marek Tarnowski na pianinie i akordeonie oraz Jerzy Małek na trąbce. Obaj wokaliści wykonają też wspólnie utwór Jana Kondraka pt. „Piosenka w samą porę”.

Bilety możecie nabyć w serwisie bilety24. Zakup biletu upoważnia do jednokrotnego odtworzenia koncertu na platformie live.bilety24 od 8 do 22 marca.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments