Wirtualna wioska targowa, networking, konsultacje z pracodawcami oraz możliwości poznania efektywnego robienia kariery – między innymi to oferują organizatorzy Dni Kariery online, które odbędą się we wtorek (13 kwietnia). Początek o godzinie 9.

Uczestnicy będą mieli możliwość znalezienia pracy, praktyk lub staży w Lublinie. Opowiedzą o tym pracodawcy z całego miasta. Dołączyć do wydarzenia można pobierając bilet na wirtualne wydarzenie ze strony dnikariery.pl.

Podczas eventu będzie można indywidualnie porozmawiać z przedstawicielami danej firmy na temat ofert pracy, poznać dokładniej wykonywany przez daną firmę zawód i skonsultować warunki pracy. Będzie można również zdobyć informację na temat ścieżek kariery w największych polskich firmach, poznać obecną sytuację na rynku pracy w danej branży i zdobyć informacje na temat kompetencji i umiejętności, które są wymagane na konkretnych stanowiskach.

Dni Kariery są organizowane przez studentów dla studentów i absolwentów. Wspierają one również Cel Zrównoważonego Rozwoju numer 8 – Godna praca i wzrost ekonomiczny. Jako najstarsze targi pracy w Polsce działają na rzecz trwałego wzrostu gospodarczego, pełnego i produktywnego zatrudnienia oraz zapewnienia godnej pracy.

Organizatorem Dni Kariery jest AIESEC, największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w 122 krajach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym

Zapisać się na prelekcje możecie tutaj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments