W piątek (24 września) i w sobotę (25 września) wszyscy chętni mogą wziąć udział w castingu do Teatru Bez Maski. W wydarzeniu mogą wziąć udział chętni od 16 do 19 roku życia, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować trening aktorski pod okiem profesjonalnych aktorów i instruktorów.

Jeśli interesujesz się teatrem i chcesz rozpocząć lub kontynuować trening aktorski pod okiem profesjonalnych aktorów, a dodatkowo poznać nowych ludzi i razem się rozwijać oraz tworzyć Teatr Bez Maski ten casting jest dla Ciebie.

Aby wziąć w nim udział musisz przyjść w piątek (24 września) w godzinach od 16:30 do 19:30 do Domu Kultury LSM (ul. Konrada Wallenroda 4a) lub w sobotę (25 września) w godzinach od 14:00 do 18:00 do siedziby Fundacji Scytia (ul. Rynek 18).

Pierwsza część castingu (1,5h) to warsztaty aktorskie, a druga to przesłuchanie uczestników do grupy. Na przesłuchania przygotuj fragment wiersza lub prozy, do 5 minut i wyrecytuj przed jury.

Aby zapisać się na casting należy wypełnić formularz dostępny pod adresem lub wydrukować i wypełnić formularz dostępny tutaj, a jego skan wysłać na adres e-mail: teatrbezmaski@gmail.com.

Udział w castingu, jak i późniejsze zajęcia aktorskie są bezpłatne.

Fot. Zdjęcie poglądowe

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments