Alicja „ALA” Śmielak powraca do swoich fanów z drugim singlem. „Joker”, bo pod taką nazwą się ukazał swoją premierę miał we wtorek (31 sierpnia).

ALA dała się poznać debiutanckim singlem „Świecę jaśniej”. Jej nowy utwór „Joker” opowiada o miłości, która wciąga jak hazard. Do współpracy przy utworze wokalistka zaprosiła producenta Don Juana, znanego z duetu MIYO.

– „Joker” opowiada o wakacyjnym zauroczeniu, które wciąga nas jak hazard i przestajemy myśleć świadomie, stajemy się uzależnieni – wyjaśnia Alicja Śmielak.

Alicja „ALA” Śmielak ma 21 lat. Pochodzi z małej miejscowości Zawichost w powiecie sandomierskim. Jej przeznaczeniem było zostać gwiazdą, bo pisały o niej gazety już od chwili urodzenia, a to dlatego, że Alicja urodziła się 1 stycznia 2000 będąc pierwszym „milenijnym dzieckiem” w powiecie sandomierskim.

ALA od 12 roku życia poświęca się muzyce. Jako nastolatka była liderką zespołów Aleniezgra w Zawichoście i The Clue w Ożarowie. Jej marzeniem była jednak od zawsze solowa kariera. Związana była z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Zawichoście, a także Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury im. Aleksandra Patkowskiego w Ożarowie, w którym pod okiem Sławomira Lutyńskiego pobierała naukę śpiewu. Obecnie jest studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMCS.

Fot. Marcin Garas/Materiały prasowe artystki

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments