W niedzielę (11 września) na terenie lotniska sportowego w Radawcu Dużym zorganizowane zostaną dożynki wojewódzkie 2022. Na tej lubianej przez mieszkańców regionu imprezie nie zabraknie koncertów, stoisk kół gospodyń wiejskich, a także atrakcji dla najmłodszych.

Dożynki w Radawcu powracają na teren lotniska po dwuletniej przerwie. Nie były one organizowane w latach ubiegłych ze względu na trwającą epidemię koronawirusa i zagrożenie, które mogły nieść imprezy masowe. Ostatnie dwie edycje tej imprezy zorganizowano w okrojonej wersji w Bełżycach w 2020 roku i w Lubyczy Królewskiej w 2021 roku.

– Tegoroczne gwiazdy, które wystąpią na dożynkach to Cookies Band, Dejw, Dawid Kwiatkowski oraz Wilki – informuje Remigiusz Małecki, rzecznik prasowy marszałka województwa lubelskiego w Lublinie.

Oprócz części rozrywkowej w postaci koncertów na uczestników wydarzenia będą czekać stoiska kół gospodyń wiejskich, które poczęstują różnymi wypiekami, a także strefa zabaw dla najmłodszych.

Tradycyjnie też, na teren imprezy dojedziemy bezpłatnymi specjalnymi autobusami komunikacji miejskiej. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Na wydarzenie wstęp jest wolny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments