Będzie można wymienić się roślinami i nabyć nowe kwietniki, te w doniczkach, a także makramy. To wszystko odbędzie się w niedzielę (7 czerwca) w ramach II Wymiany Roślin w Lublinie. Wystawcy będą na Was czekać w Akademii Kreatywności przy ulicy Zamojskiej 21. Początek wydarzenia o godzinie 10.

W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcą kupić, wymienić bądź sprzedać rośliny, a także osoby tworzące makramy i kwietniki. Organizatorzy nie ingerują kto z kim, za ile i za co się wymienia. Jest to kwestia indywidualna każdego z Was.

Na wydarzeniu znajdziecie również stół adopcyjny. Jest to element, który już po raz kolejny zagości na wymianie. W tym miejscu możecie porzucić Wasze rośliny, z którymi sobie nie radzicie, oddać zaszczepki, których nie wymienicie bądź nie sprzedacie. Z tego miejsca można również za darmo przygarnąć roślinkę.

Osoby, które będą chciały sprzedawać większą liczbę roślin i swoje wyroby, takie jak makramy, doniczki proszone są o zgłoszenie tego przy wejściu do organizatorów. Wtedy zostanie przygotowane dla Was miejsce sprzedaży, jednak to wiąże się z jednorazową opłatą w cenie 5 zł.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments