Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, Centrum Stomatologii Pure Clinic, zaprasza zainteresowane tematyką zabiegów estetycznych Panie z Lublina i okolic na Dzień Otwarty, który odbędzie się 11 maja (sobota) o godzinie 12:00 w siedzibie Kliniki przy ul. Droga Męczenników Majdanka 181 w Lublinie. Zabiegi medycyny estetycznej interesują coraz większą liczbę osób. Podczas spotkania otrzymacie solidną porcję wiedzy z tego zakresu. Dowiecie się także o nowościach ze świata kosmetologii, procedurach zabiegowych, wskazaniach i przeciwwskazaniach dotyczących zabiegów.

Na spotkaniu odbędą się dyskusje panelowe. Dr Joanna Grabik – specjalista Pure Clinic, lekarz medycyny estetycznej i dermatologii, z wieloletnim doświadczeniem, przedstawi teorię wykonywanych przez siebie zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, a w tym m.in. botoksu, kwasu hialuronowego, terapii osoczem bogatopłykowym, mezoterapii i innych. Kosmetolog Pure Clinic, pani Nina Kozłowska, opowie o zabiegach kosmetologicznych, które wykonuje. Poruszony zostanie temat walki z cellulitem i tkanką tłuszczową, modelowania oraz ujędrniania sylwetki. Będzie również okazja, aby dowiedzieć się wszystkiego o zabiegach laserowego usuwania przebarwień, zamykania naczynek, depilacji laserowej, mezoterapii mikroigłowej, oczyszczania twarzy i wielu innych.

Podczas dni otwartych w Pure Clinic, wszystkie uczestniczki będą miały szanse zobaczyć pokaz wampirzego liftingu (terapia osoczem bogatopłytkowym), zabiegu liposukcji ultradźwiękowej, karboksyterapii, termoliftingu twarzy. Chętne Panie, uczestniczki wydarzenia, będą miały okazje skorzystać z tych zabiegów, biorąc udział w loterii. Całe wydarzenie odbywać się będzie w pozytywnej, kobiecej atmosferze. Przewidziany jest catering ze zdrową żywnością oraz kawa.

Zaprezentowany będzie również wyjątkowy pakiet VIP, program metamorfozy klientek w Pure Clinic, przy udziale lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologa i centrum stomatologii Pure Clinic.

Wydarzenie odbędzie się w Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, Centrum Stomatologii Pure Clinic, mieszczącej się przy ul. Droga Męczenników Majdanka 181.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments