Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności w Lublinie

0
301

W sobotę (24 listopada) rusza IX edycja Festiwalu Artystycznych Warsztatów Umiejętności. Wydarzenie towarzyszy nam od 2009 roku, kiedy z inicjatywy Agnieszki Kołczewskiej odbyła się pierwsza edycja Festiwalu. Jego celem jest umożliwienie studentom spędzenia wolnego czasu w ciekawy i niestandardowy sposób.

Zajęcia w ramach Artystycznych Warsztatów Umiejętności trwają cały rok, można się na nie zapisać w dowolnej chwili i zdobyć nowe umiejętności. Festiwal, który będzie miał miejsce w sobotę (24 listopada), pozwala zobaczyć, czego nauczyli się uczestnicy i świadomie podjąć decyzję o dołączeniu do którejś z grup zajęciowych.

W tegorocznym programie znalazła się wystawa komiksu „Opowieść przechodnia” oraz występ grupy bębniarskiej Manioki, który można zobaczyć o godzinie 18.30 w Chatce Żaka. Wieczór zakończy koncert grup Młode Djembe oraz Sekta Denta.

Jeśli lubicie brzmienie bębnów, afrykańskie rytmy czy progresywny rock i metal spod znaku takich zespołów jak King Crimson, Tool czy The Mars Volta nie może was zabraknąć.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments