10 października świętowany jest Światowy Dzień Gier Planszowych. Z tej okazji, CH Felicity wspólnie z Fundacją Animatorów i Twórców Kultury TRACH, zapraszają na weekend z planszówkami. 13 i 14 października każdy odwiedzający centrum handlowe będzie mógł bezpłatne zagrać w ulubione planszówki, a nawet dołączyć do rodzinnego turnieju i zawalczyć o świetne nagrody!

Najbliższy weekend to wielka gratka dla każdego miłośnika planszówek. Centrum Handlowe Felicity zaprasza na dwudniowy, rodzinny Festiwal Gier Planszowych! Bezpłatna strefa zabawy przyciągnie zarówno najmłodszych, jak i starszych graczy.

Przestrzeń do gry zlokalizowana przy sklepie Smyk, będzie otwarta w godzinach 9:00-21:00 w piątek i sobotę (13-14 października). Fundacja Animatorów i Twórców Kultury TRACH specjalnie na tą okazję, przygotowała ogromną kolekcję kultowych gier planszowych, które pokochali gracze na całym świecie. Strefa bezpłatnych gier planszowych to nie tylko świetny sposób na spędzenie czasu z bliskimi, ale także możliwość udziału w rodzinnym turnieju! Dla najlepszych uczestników rozgrywek przewidziane są świetne nagrody!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments