Od środy (26 maja) do czwartku (27 maja) w Ogrodzie Saskim trwać będzie Festiwal Młodzieżowych Inicjatyw. W atrakcjach można wziąć udział bezpłatnie od godziny 12 do 18.

Będzie między innymi gigantyczna Jenga, strefa gier planszowych (można przynieść własne gry), malowanie koszulek i ukulele Jam Session. To jednak nie wszystko, bo będzie można zagrać w różne sporty na świeżym powietrzu, między innymi w frisbee i siatkówkę, a także spróbować swoich sił w chodzeniu po linie. Podczas wydarzenia odbędzie się również finał projektu Alterity.

W ramach Festiwalu Młodzieżowych Inicjatyw będzie można wziąć również udział w warsztatach o lokalnych i Europejskich możliwościach dla młodych takich jak Erasmus+ czy Europjeski Korpus Solidarności.

Wydarzenie realizowane przez Fundację Sempre a Frente w ramach obchodów European Youth Week. Każdy uczestnik Festiwalu będzie zobligowany do przestrzegania zasad związanych z obostrzeniami takich jak dezynfekcja rąk, noszenie maseczek i zachowywanie dystansu społecznego.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments