Miasto Lublin, Lubelski Fundusz Filmowy oraz kino samochodowe zapraszają w sobotę i niedzielę (15-16 sierpnia) na filmowy weekend na placu Litewskim. Mieszkańcy obejrzą zapowiedzi największych lubelskich wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz film w reżyserii Juliusza Machulskiego.

Na co dzień kino samochodowe „W Kinie W Lublinie” zlokalizowane jest na terenie Targów Lublin przy ul. Dworcowej. W najbliższy weekend z myślą o mieszkańcach przeniesie się do centrum miasta.

Pokazy będą wyświetlane w sobotę (15 sierpnia) od godz. 20.00 do 22.00 (z przerwą na czas pokazów multimedialnych na fontannach) oraz w niedzielę od godz. 20.00 do 23.00. Będą to zapowiedzi imprez kulturalnych, takich jak: Jarmark Jagielloński (21-23 sierpnia), Inne Brzmienia (3-6 września), Carnaval Sztukmistrzów (18-20 września), Noc Kultury (9-11 października), spektaklu „Kimberly Akimbo” w Teatrze Starym (12,13,15-20 września) oraz wydarzeń sportowych, takich jak mecze siatkówki LUK Politechnika Lublin, piłki ręcznej MKS Perła Lublin, finał ekstraklasy PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski, Basketball Champions League czy lubelski żużel.

W niedzielę (16 sierpnia) o godz. 20.30 odbędzie się również bezpłatna projekcja filmu „Volta” kręconego w Lublinie w reż. Juliusza Machulskiego. W pokazie będzie mogło wziąć udział 120 osób, zaś widzowie obejrzą film na leżakach.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments