Wydarzenie skierowane jest szczególnie do miłośników czteronożnych pupili. VI już fotospacer z psami odbędzie się 25 sierpnia w Parku Ludowym przy al. Piłsudskiego w Lublinie. Wydarzenie startuje o godzinie 11.

Ideą spaceru jest wspólna integracja, poznawanie psiarzy z Lublina i okolicy oraz zrobienie wielu pamiątkowych zdjęć. Nie trzeba być jednak zawodowym fotografem, żeby uwiecznić swojego pupila. Wystarczy zwykły telefon komórkowy – tu liczy się głównie wyobraźnia. A jeśli chcesz wziąć udział w spacerze, a nie masz czworonożnego przyjaciela – również możesz. To inicjatywa otwarta na każdego.

Warunek wzięcia udziału w spacerze jest jeden. Każdy pies powinien być prowadzony na smyczy, a psy agresywne dla ludzi czy innych pupili nie powinny brać udziału w tym wydarzeniu. Ważne jest również, by właściciel sprzątał po swoim zwierzaku. Nie dozwolone jest również zmuszanie psiaków do zabawy z innymi pieskami oraz wchodzenie w kadr właścicielom. Na spacer zapraszane są przede wszystkim psy szczepione i zdrowe.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments