Fundacja Aktywizacja zaprasza niepełnosprawne osoby bezrobotne do udziału w szkoleniu, które pozwoli im otworzyć się na rynek pracy. Szkolenie będzie przeprowadzone w języku polskim i angielskim w Lublinie.

Fundacja Aktywizacja wspiera osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności w odważnym wejściu na rynek pracy. Działa kompleksowo, pomagając osobom niepełnosprawnym przejść proces pełnej aktywizacji społeczno-zawodowej, a tym samym wykorzystać potencjał, jaki w każdym drzemie.

Do udziału w projekcie zapraszane są osoby z niepełnosprawnościami do skorzystania z usług i wielowymiarowego wsparcia. Dzięki właściwemu doborowi szkoleń oraz indywidualnej ścieżce doradczej, obejmującej cykl konsultacji zawodowych, psychologicznych i prawnych oraz wsparcie job craftera czy trenera pracy, fundacja przygotowuje klientów do wejścia na otwarty rynek pracy.

– Aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych udziałem w projekcie skierowanym do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności, przygotowującym do podjęcia pracy, które chcą odbyć szkolenie – mówią organizatorzy.

Profesjonalna obsługa klienta z elementami języka angielskiego to szkolenie skierowane do osób niepracujących. Będzie ono trwało łącznie 36 godzin i przeprowadzone zostanie stacjonarnie w Lublinie. Planowany termin to czerwiec 2022. Część szkolenia będzie realizowana w języku angielskim. Zapraszane są osoby, które chcą rozwinąć w praktyczny sposób znajomość języka angielskiego.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności oraz przystąpienie do projektu realizowanego przez Fundację Aktywizacja. Fundacja zaprasza również pracodawców do kontaktu, którzy chcieliby zatrudnić osoby niepełnosprawne.

Osoby zainteresowane szkoleniem mogą skontaktować się z fundacją pod numerem telefonu: 506 941 769 lub pod adresem e-mail:  lublin@aktywizacja.org.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments