Fundacja Sztukmistrze powraca z lubianymi spektaklami z cyklu Variete. Będziemy je mogli zobaczyć w piątek (2 grudnia) o godzinie 19:00, w sobotę (3 grudnia) o godzinie 19:00, a także w niedzielę (4 grudnia) o godzinie 17:00 i 19:00.

Fundacja Sztukmistrze i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na kolejną odsłonę Variete Fundacji Sztukmistrze. Pierwsza część to „Zagadki różne wśród gradu przedmiotów zadawane”, czyli spektakl podczas którego zobaczycie dużo bardzo dobrej żonglerki i usłyszycie Marka, który zadawał będzie Wam zagadki o różnym stopniu abstrakcji.

Darmowe wejściówki na spektakle są dostępne w serwisie Evenea.pl. Ze względu na duże zainteresowanie spektaklem i ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o przemyślaną decyzję rezerwacji wejściówek oraz informację, jeśli nie będziecie mogli być, a macie wejściówkę.

Co to jest Variete?

Variete to około 90-minutowy spektakl, podczas którego prezentowany jest prawdziwie różnorodny wachlarz talentów. Podczas Variete dla lubelskiej publiczności występują żonglerzy, akrobaci, muzycy czy iluzjoniści. Spektaklowi zawsze towarzyszy teatralno-kabaretowa oprawa.

Darmowe wejściówki

Piątek (2 grudnia), godz. 19:00 (z tłum. na PJM) tutaj

Sobota (3 grudnia), godz. 19:00 (z tłum. na PJM) tutaj

Niedziela (4 grudnia), godz. 17:00 (z tłum. na PJM) tutaj

Niedziela (4 grudnia), godz. 19:00 tutaj 

Fot. Dominika Polonis/archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments