Gala Fight Exclusive Night 28 w Lublinie

0
480

Wielki rewanż o dwa pasy mistrzowskie, pierwsza bój o tytuł w kategorii ciężkiej oraz eliminator do pasa w dywizji półciężkiej – to wszystko czeka na kibiców MMA podczas gali FEN 28 w Hali Globus w Lublinie. Impreza odbędzie się w sobotę, 28 marca, o godz. 19.

Podczas gali Fight Exclusive Night w walce rewanżowej spotkają się Daniel Rutek Rutkowski i Adrian Zieliński. Zawodnicy zmierzą się by powalczyć o dwa tytuły championa FEN MMA i BABILON MMA w kategorii piórkowej.

To właśnie podczas tego wydarzenia w lubelskiej Hali Globus dojdzie do historycznej walki, w której poznamy pierwszego mistrza FEN w kategorii ciężkiej. Jednym z pretendentów jest niepokonany pod szyldem federacji Szymon Bajor.

Podczas gali FEN 28 pod szyldem FEN zadebiutuje Paweł Trybson Trybała. Pogromca m.in. Marcina Najmana i Damian Kostrzewy zrobi wszystko, żeby z publicznością federacji przywitać się w widowiskowy sposób. Trybała sześć swoich wygranych walk rozstrzygnął zwycięstwami przed czasem.

Krok przed walką o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej jest Rafał Kijańczuk. „Kijana” wrócił w październiku 2019 roku na mistrzowską ścieżkę, więc w swojej karierze może pochwalić się stuprocentową skutecznością zwycięstw przez nokauty.

W Lublinie nie zabraknie również płci pięknej. Jedna z pionierek polskiego MMA i była zawodniczka UFC Izabela Badurek po raz drugi wystąpi pod szyldem FEN tym razem walcząc na swojej ziemi.

Gala Fight Exclusive Night to wydarzenie, na którym nie zabraknie silnych emocji i wrażeń, zarówno ze strony uczestników, jak i zebranych w Hali Globus widzów. Impreza potrwa do późnych godzin wieczornych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments