Od 1 lutego od godziny 12 ponownie można korzystać z Księgarni Dosłowna, jak i oglądać wystawy w Galerii Białej. Mieszkańcy Lublina mogą odwiedzać te miejsca, ale w reżimie sanitarnym.

Otwarcie Galerii Białej to szansa na ponowne zobaczenie wystawy autorstwa Bartłomieja Kiełbowicza „Sublimacja”, która po wernisażu dostępna była dla zwiedzających tylko przez 7 dni. Bartłomiej Kiełbowicz w swojej twórczości komentuje rzeczywistość pandemiczną oraz życie w Polsce pełnej uprzedzeń i podziałów.

Otwarta zostaje także Księgarnia Dosłowna. To pierwsza autorska księgarnia w Lublinie, gdzie znajdziecie książki niemal wszystkich najważniejszych polskich wydawnictw. Znajdziecie tam półki zapełnione zbiorami literatury pięknej, reportażu, książki dla dzieci, ale też beletrystyką czy najciekawsze tytuły z zakresu nauk społecznych.

Galeria Biała będzie czynna od wtorku do soboty od godziny 12 do 18. Natomiast Księgarnia Dosłowna będzie czynna od poniedziałku do piątku od godziny 10 do 18, a także w sobotę od godziny 13 do 18.

Zwiedzanie wystawy oraz wizyty w księgarni odbywają się w pełnym reżimie sanitarnym. Każda osoba przychodząca w te miejsca ma obowiązek zasłaniania ust i nosa, a także dezynfekcji rąk.

Fot. Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments