W czwartek, 28 lutego, w Hotelu Vesaria odbędzie się uroczysta Gala Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny 2018. Podczas Gali wręczone zostaną statuetki dla najlepszych wyróżnionych firm oraz odbędzie się przywitanie nowych Członków Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.

Uroczystość zostanie podzielona na dwie części. Podczas pierwszej, oficjalnej części zostaną przedstawieni obecni Członkowie Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, przywitane nowe firmy oraz wręczone statuetki. W drugiej części odbędzie się przyjęcie bankietowe z wieloma atrakcjami dla uczestników i specjalną oprawą muzyczną.

Firmy zostaną docenione w czterech kategoriach. Nagrody otrzymają przedsiębiorstwa, które cechuje najlepsza działalność charytatywna, wspieranie środowiska akademickiego, marketing sportowy i tradycja oraz status na rynku.

Wydarzenie ma na celu docenienie firm o wypracowanym na rynku wizerunku, które charakteryzuje wysoka odpowiedzialność i zaangażowanie w inicjatywy lokalne.

– Jako Klub Odpowiedzialnego Biznesu organizujemy comiesięczne spotkania dla przedsiębiorców, na których pomagamy nawiązywać kontakty i budować długotrwałe współprace biznesowe. W tej chwili do klubu należy około 90 prestiżowych przedsiębiorców, jednak już na Gali Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny przywitamy kolejne firmy członkowskie – mówi Paula Szymczakowska, specjalista ds. organizacji eventów.

Każde spotkanie odbywa się pod innym hasłem. – W styczniu odbyła się 73. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu „Współpraca biznesu z mediami”. Podczas tego wydarzenia mieliśmy przyjemność prowadzić panel dyskusyjny z naszymi gośćmi specjalnymi Wojciechem Chuchałą, rajdowym mistrzem Europy, jednym z najmłodszych rajdowych mistrzów Polski oraz Ernestem Bodziuchem, publicystą, dziennikarzem radiowym i telewizyjnym z ponad dwudziestoletnim stażem w największych polskich redakcjach. – dodaje Szymczakowska.

Klub Odpowiedzialnego Biznesu wyróżnia przedsiębiorców z Lubelszczyzny. Jest to unikalny w skali krajowej projekt promujący aktywne firmy lokalne. Klubowiczami są firmy, które w swojej pracy uwzględniają aspekt odpowiedzialności biznesowej oraz są nastawione na tworzenie relacji z różnymi grupami odbiorców.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments