Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu, które powinniśmy zawsze wspominać z uśmiechem na ustach. Dlatego warto dopracować każdy szczegół – zarówno stroju, jak i wystroju sali czy kościoła. Z pomocą przyszłym nowożeńcom przychodzą organizatorzy alternatywnych targów ślubnych.

Wszyscy ci, którzy już planują swój wielki dzień, bądź są w trakcie przygotowywań, powinni 7 kwietnia odwiedzić Centrum Spotkania Kultur. Tego dnia odbędą się alternatywne targi ślubne, podczas których eksperci na co dzień zajmujący się organizacją ślubów i wesel podpowiedzą i zainspirują przyszłych nowożeńców.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję odwiedzić ponad 40 stoisk starannie wybranych polskich firm florystycznych, fotograficznych, filmowych, kosmetycznych, biżuteryjnych, papeteryjnych, cukierniczych, artystycznych, muzycznych oraz butików z sukniami i garniturami ślubnymi.

Na każdym ze stoisk z pewnością znajdziecie usługi bądź produkty, które być może swoją pracą uświetnią wasz ślub i wesele, a także uwiecznią je na pięknych fotografiach czy filmach. Wśród nich znajdą się m. in. Wedding Ninja, Dominik Rzedzicki Filmuje, Perfect Day, Regeneris, Muszka, Alchemilla, Molequa, Paris Manufaktura, Atelia, Czekoladowy, Rajana czy Studio Florystyczne FIORE. Każdy gość otrzyma także wydane przez organizatorów katalogi z pomocnymi artykułami.

Alternatywne Targi Ślubne rozpoczną się 7 kwietnia o godz. 11:00 i potrwają do 18:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments