W piątek (12 czerwca) w przestrzeniach stadionu Arena Lublin odbędzie się I Charytatywny Turniej FIFA 20. W wydarzeniu pod hasłem „Graj z Motorem” weźmie udział 40 uczestników: 32 kibiców oraz 8 piłkarzy Motoru Lublin.

Turniej rozegrany zostanie w strefie VIP lubelskiej Areny i toczył się będzie w systemie faza grupowa plus faza pucharowa. W fazie grupowej zawodnicy rywalizować będą w ośmiu pięcioosobowych grupach, z której do fazy pucharowej awansuje po dwóch graczy. Na najlepszych uczestników turnieju czekać będą nagrody przygotowane przez organizatorów wydarzenia.

Organizatorzy zapewniają transmisję online najciekawszych spotkań przygotowaną przez AZS Lublin, specjalnie dla dla osób, które nie będą mogły wziąć osobistego udziału w turnieju. Rozgrywki komentować będzie Bartłomiej Palusa.

Podczas turnieju zawodnicy grać będą dla Norberta Drążkiewicza, który toczy walkę z nowotworem złośliwym mózgu. Wpisowe oraz dochód z licytacji gadżetów, która odbędzie się przy okazji e-sportowych zmagań, przekazane zostaną na jego leczenie.

Minimalna kwota wpisowego na turniej wynosi 20 zł. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 32 osoby.

Na turniej możecie zapisać się tutaj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments