W środę (24 marca) w siedzibie Grupy Azoty PUŁAWY podpisana została 2-letnia umowa sponsoringowa z żużlowym klubem Speedway Lublin S.A., który już za kilka dni rozpoczyna rywalizację w Ekstralidze.

– Współpracę z Motorem Lublin rozpoczęliśmy w 2018 roku, w momencie, kiedy jeszcze jeździł on w pierwszej lidze. W trakcie trzech lat naszej współpracy lubelska drużyna awansowała do najlepszej żużlowej ligi świata i pokazała, że jest gotowa do walki o najwyższe cele – mówi Tomasz Hryniewicz, prezes zarządu Grupy Azoty Puławy. – Dzięki ciężkiej pracy, dzięki oddaniu wiernych kibiców powstała solidna marka – drużyna, która ma aspiracje, żeby co najmniej powtórzyć sukces z 1991 r., kiedy to Motor został wicemistrzem kraju. Biorąc to wszystko pod uwagę, zarząd Grupy Azoty PUŁAWY po raz kolejny podjął decyzję o podpisaniu umowy sponsoringowej z Motorem Lublin, tym razem na dwa lata.

Logotyp Grupy Azoty PUŁAWY oraz produktu NOXy po raz kolejny pojawi się na stadionie przy al. Zygmuntowskich w Lublinie. – Zaufanie, jakim po raz kolejny obdarzyła nas Grupa Azoty PUŁAWY, jednoznacznie pokazuje, że wysiłek, jaki wkładamy w nasz klub i jego funkcjonowanie, jest zauważany i doceniany. Jest to szczególnie budujące w związku z panującą pandemią, która powoduje, że siły i środki w dużej mierze kierowane są na inne odcinki. Natomiast Grupa Azoty PUŁAWY, z którą współpracujemy od 3 lat jest przykładem tego, że można jednocześnie pomagać i nie rezygnować ze wsparcia, za które jesteśmy niezmiernie wdzięczni – podkreśla Jakub Kępa, prezes Speedway Lublin S.A.

Fot. Speedway Motor Lublin

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments